Series
Ratings
112- The 8 ShowRated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- BootsRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
First Love AgainRated ★ 0.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0