Series
Ratings
37
Ossan's LoveRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Kyojo 2Rated ★ 3.0
KyojoRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
OuroborosRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5