Series
Ratings
94- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 4.0
Taisho Baseball GirlsRated ★ 3.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- The Sweet BloodRated ★ 3.5
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0- Behind Your TouchRated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 5.0
Darwin's GameRated ★ 4.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 4.5
Hi Score GirlRated ★ 5.0
Hi Score GirlRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 4.5