Movies
Ratings
60
The A-TeamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0