Series
Ratings
36
My Unfamiliar FamilyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5