Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0