Titles you rated
- Dear XRated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The DefectsRated ★ 2.0
- BITCH X RICH 2Rated ★ 3.0
- S LineRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 4.0- Wedding ImpossibleRated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0