Series
Ratings
34
Queen of the RingRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0