Series
Ratings
40
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
New NonstopRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0