Series
Ratings
25
Listen to My HeartRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5