Series
Ratings
58- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- CandyRated ★ 3.5