Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0