Series
Ratings
90- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.5
- Headspace: Guide to MeditationRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 2.5
The Lost RoomRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BeybladeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0