Series
Ratings
13
Queen of the RingRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5