Series
Ratings
26
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0