Series
Ratings
20
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Nonstop 1Rated ★ 4.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0