Series
Ratings
175
GoblinRated ★ 3.5- 12 MonkeysRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
プライドRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
MR. BRAINRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- Cold CaseRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0