Series
Ratings
66- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- DaybreakRated ★ 3.0
Cobra KaiRated ★ 3.5- Yakamoz S-245Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
The Lost RoomRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.5
- High WaterRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 2.5