Series
Ratings
580
IRISRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0- A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.5- School Season 1Rated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.5

The Snow QueenRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Nonstop 5Rated ★ 4.5