Series
Ratings
117
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
- Running ManRated ★ 2.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- Hidden SingerRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0- JTBC LectureRated ★ 3.5
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
- Noonas Over FlowersRated ★ 4.5
- Movie RoomRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Kim Je-dong's Talk to You Season 2Rated ★ 3.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.0