Series
Ratings
65
The Last DanceRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0- Queen of the SouthRated ★ 4.0
- Dope Season 2Rated ★ 3.5
- Dope Season 1Rated ★ 3.5
GodlessRated ★ 3.5- FrontierRated ★ 3.0
- FrontierRated ★ 3.0
- Kevin Hart: Don’t F**k This UpRated ★ 3.5
- BloodlineRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0