Series
Ratings
112- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0