Series
Ratings
37
Producing NobutaRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- MisaengmulRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0