Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0