Series
Ratings
180- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 3.0

Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
- Earth ArcadeRated ★ 3.5