Series
Ratings
144- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0