Series
Ratings
20
MonstarRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
GokusenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0