Series
Ratings
162
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 0.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- 일병 김원훈: 보직의 세계Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- As You Stood ByRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5