Series
Ratings
55
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- White ChristmasRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0