Series
Ratings
319
Something About 1%Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Story of CinderellaRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0- Battle TripRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Living Among the RichRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5