Series
Ratings
50
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Friday the 13thRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0