Titles you rated
Under the Tuscan SunRated ★ 3.0- Dancing CatRated ★ 4.0

Samurai CatRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.5
White VengeanceRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5