Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5- My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5