Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 5.0
- Bridal MaskRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5