Series
Ratings
24
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5