Series
Ratings
89- Battle of FatesRated ★ 3.0
- Wonder ManRated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 0.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 0.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
- AemaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
- The DropoutRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- 기안이쎄오Rated ★ 0.5
- The TrunkRated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Romance in the HouseRated ★ 0.5
- The FrogRated ★ 1.0