Series
Ratings
171
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5