Titles you rated
- DevsRated ★ 2.0

Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0