Series
Ratings
20
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Major Season 4Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.5