Titles you rated
- Mask GirlRated ★ 2.5
- Doona!Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0- Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 3.5- The MatchmakersRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- The Good Bad MotherRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5- The Ghost DoctorRated ★ 3.5
- Doctor SlumpRated ★ 3.0
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- See You in My 19th LifeRated ★ 4.0