Series
Ratings
10
DEATH NOTERated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0