Titles you rated
Jikou KeisatsuRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 2.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5- Legendary Head ShouRated ★ 3.0
- Light of My LionRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
すいかRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 2.5- Murder MindfullyRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5