Movies
Ratings
27
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0- BargainRated ★ 2.5
Ninja ScrollRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 5.0
AdmiralRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0