Series
Ratings
21
SpartacusRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0