Series
Ratings
32- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
That '70s ShowRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5