Series
Ratings
40
SignalRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Mr. BackRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0