Series
Ratings
26
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0