Series
Ratings
112- Beef Season 1Rated ★ 2.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0