Series
Ratings
210- CassandraRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Exterior NightRated ★ 4.5- S LineRated ★ 1.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
- Black MirrorRated ★ 3.5
- How to Sell Drugs Online (Fast) Season 4Rated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0- The Lies WithinRated ★ 4.5
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

Partners for JusticeRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0