Series
Ratings
178
My Son-In-Law's WomanRated ★ 3.5
Daddy FishRated ★ 4.5
White LiesRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 3.5- Page TurnerRated ★ 3.5
- Goblins Are AliveRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0- Nightmare TeacherRated ★ 4.5